yokos

Dyskusja w 'Konkurs noworoczny - wygraj DS213+ i dwa dyski WD' rozpoczęta przez użytkownika yokos, 7 Styczeń 2013.

 1. yokos

  yokos Nowy użytkownik Noobie

  Moja mała 3 letnia córeczka korzysta z tabletu do oglądania bajek oraz słuchania muzyki i tańczenia.
  DS213+ posiada iTunes Server czy Media Server, dzięki któremu można szybko skonfigurować muzykę dla dziecka co umożliwi jemu jak i rodzicom słuchanie muzyki
  w każdym miejscu w domu. Dziecko chodząc po domu z tabletem w dowolnym miejscu może słuchać muzyki, bawić się i tańczyć.
  Jak nie masz tabletu to dzięki smartphone'owi można szybko podłączyć się i odtworzyć muzykę bez konieczności posiadania plików muzycznych na telefonie.
  Nie trzeba już przegrywać plików muzycznych między komputerami, telefonami i tabletem. Wszystko jest w jednym miejscu, jest łatwe do zarządzani i możliwe do odsłuchania na różnych urządzeniach.

  Jeśli lubisz robić zdjęcia i nagrywać rodzinne filmy to DS213+ jest właśnie dla Ciebie. Nie będziesz już miał problemów z przegrywaniem danych i robieniem backupów.
  DS213+ dzięki możliwości podłączenia 2 dysków i funkcji 'RAID 1' umożliwia bezpieczne zapisywanie danych z automatyczną kopią zdjęć i filmów na obu dyskach.
  Nie musisz już myśleć o synchronizacji zdjeć i filmów między dwoma dyskami w komputerze - automatyczie za Ciebie zrobi to DS213+ poprzez trzymanie tych samych plików zdjęć i filmów na obu dyskach jednocześnie bez konieczności 'ręcznego' przegrywania i synchronizacji plików.
  Jeśli wystąpi awaria jednego z dysków to drugi dysk ma pełną kopię danych. Po wymianie popsutego dysku na nowy DS213+ odtworzy na nowym dysku dane ze sprawnego dysku a Twoje dane znowu będą w pełni bezpieczne.
  Jak przychodzą goście to nie musisz marnować czasu na szukanie płyt DVD ze zdjęciami, gdyż dzięki DS213+ zdjęcia oraz inne dane są w jednym miejscu. Dzięki
  funkcji multimedia można szybko je pokazać. Dodatkowo możesz szybko przesłać zdjęcia na swoje konto w Picasa i udostępnić je rodzinie mieszkającej za granicą.
  DS213+ posiada także możliwość uruchomienia serwera FTP, który umożliwi Tobie przegrywanie dużych plików danych między rodziną czy znajomymi.

  Dużym atutem tego urządzenia jest możliwość podłączania do niego dowolnej drukarki mającej tylko kabel USB by drukarka stała się sieciowa i była dostępna dla wszystkich.
  Dzięki tej funkcji każdy może drukować pliki na tej samej drukarce, bez konieczności chodzenia do komputera, który miał tą
  drukarkę wcześniej podłączoną.

  Jeśli jesteś osobą tworzącą strony WWW w języku PHP i chciałbyś ja zaprezentować w sieci Internet to dzięki DS213+ możesz to szybko zrobić, bez konieczności kupowania konta na serwerach hostingowych.

  Tak widzę pracę z urządzeniem DS213+ na co dzień.

  Zarówno małe dzieci jak i cała rodzina może mieć łatwiejsze życie w obecnym 'multimedialnym' świecie, które powoli staje się standardem.