mikhnal

Dyskusja w 'Konkurs noworoczny - wygraj DS213+ i dwa dyski WD' rozpoczęta przez użytkownika mikhnal, 12 Grudzień 2012.

1. Jarex

Jarex Zarejestrowany Noobie

Nigdy się nie dowiemy, tak jak i nie dowiemy się, jak zostały potraktowane osoby, które na potrzeby konkursu założyły konto na pronas.pl :lol:

2. redi

redi Zarejestrowany Noobie

Ja bym wziął udział w każdym konkursie byleby nie miał nic wspólnego z tym śmietnikiem internetowym. Coraz więcej firm pokazuje się na tym śmietniku zwanym facebook. Społeczeństwo się chyba uwstecznia, bo dawniej mając komputer to trzeba było mieć trochę wiedzy (lata 80 - 90) a teraz wystarczy facebook - szukać nie trzeba. Już niektóry twierdzą, że jak czegoś niema na facebook to znaczy, że nie istnieje i niema sensu głowy sobie zawracać.

3. Magnetar

Magnetar Zarejestrowany Noobie

Ale sobie grabicie... zaiste powiadam Wam, będziecie rozliczani z każdego słowa.
    Szczególnie dokładnie poddamy infiltracji kolegę Krwiaka - MechanicznyNowak nagrywa cały internet i nic nam nie umknie :lol:

4. eject

eject Zarejestrowany Noobie

dzięki za medal :)

5. mannix

mannix Zarejestrowany Noobie

a ja popieram eject'a. compliance w takich konkursach to podstawa. nie może być cienia wątpliwości, bo inaczej to kapa. a tu pojawiły się głosy, że mogło być w lewo lub w prawo ;) nie żebym się czepiał, bo mikhnal to niezły herbatnik w sprawach związanych z tematyką forum, ale dla zasady.

6. AAE

AAE Nowy użytkownik Noobie

Jak tam szanowni administratorzy wasze dalekosiężne plany ;) ?
    Wielkanoc już prawie puka do drzwi ... a konkurs?

7. mikhnal

mikhnal Guest

Napisałem "mam nadzieję". Nadal mam nadzieję. Ale to jest zależne od sponsorów, nie od nas.

8. unr3al2

unr3al2 Guest

Deklaracja była rok temu :)

9. krissos

krissos Guest

Sorry takie mamy forum :twisted: