krissos ......Znowu Nie Wygrałem.......

Dyskusja w 'Konkurs noworoczny - wygraj DS213+ i dwa dyski WD' rozpoczęta przez użytkownika krissos, 4 Styczeń 2013.

1. krissos

krissos Guest

Okazało się że napisałem najlepiej i wygrałem zestaw Synology DS213+ wraz z dyskami WD RED 2TB, ucieszony czekałem na kuriera a gdy przyjechał i dzwonił to się okazało że to budzik i trzeba wstawać :evil:

Moim pierwszym serwerem był zyxel nas210 byłem nim zachwycony umiarkowanie, ale z biegiem czasu ulepszyli interfejs przetłumaczyli na Polski i duży plus. Służył mi troszkę częściej padały dyski bo chyba 3 razy wymieniałem ( nie wiem czy dyski kiepskie czy zyxel je wykańczał), i w grudniu 2012 znowu problem nie działa. Sprawdziłem dysk dobry i tym razem okazało się że sprzęt już nie podołał. Musiałem poszukać coś nowego od razu szukałem w zyxel bo tani i nie było źle z nim, przypadkiem trafiłem na serwery Synology i czytałem coraz więcej na ich temat i czym więcej czytałem tym bardziej się na niego napalałem :oops: Poszukałem jeszcze w innych produktach, ale Synology nie miał sobie równych w oprogramowaniu i obsłudze i tak się stałem posiadaczem Synology DS112+ Co prawda miał być DS112j ale koledzy z forum szybko mnie wyprostowali na dobry tor za co dziękuje. Teraz jak go już mam to faktycznie przydał by się na dwa dyski no ale za późno żeby kupić więc spróbuje wygrać w konkursie.

W Synology mnie miło zaskoczyło obsługa menu szybkość działania w porównaniu z poprzednikiem to tak jak bym się przesiadł z poloneza do mercedesa. Kolejne miłe zaskoczenie to obsługa kamery rewelacyjna sprawa (szkoda że licencje są troszkę drogie, dla użytku prywatnego powinny być tańsze :lol: ), na szczęście jedna jest gratis. Photo Station działa super w poprzedniku zniechęcało do zrobienia galerii zdjęć, a tu z przyjemnością się to robi. Multimedia działają super, Centrum pakietów jest fajnie rozwinięte, Kolejną fajną rzeczą to kopia zapasowa komputer-serwer.
    Będę więc z funkcji opisanych wyżej korzystał najczęściej. Są to nowe funkcje dla mnie z których wcześniej nie korzystałem. Pozostałe funkcję które są będą mniej wykorzystywane, ale też będę korzystał z Audio Station , AntiVirus Essential i inne. Ze wszystkimi jeszcze się nie zapoznałem dokładnie bo za krótko ma Synology. Jeszcze jedno też miło mnie zaskoczyło szybkość odpowiedzi na maile Synology na pytania przez stronę. Mam nadzieję że tak zawsze było i będzie (czyli dobry kontakt Użytkownik-Synlogy). Serwer też ma bardzo cichą pracę może stać nawet w pokoju przy śpiącym dziecku.
    Liczę że opcje funkcję i pakiety będą dalej rozwijane i dodawane nowe możliwości. Sugestię będę kierował na forum i do kontaktu ze Synology.

Już bym teraz nie zmienił na nic innego!!!

Mój samotny Synology który czeka na towarzystwo :D

aimages34.fotosik.pl_511_82456bf213acde8dm.jpg

................................................................................................................................................................................................................................................
    aimages46.fotosik.pl_1907_6a4b3b0c0931e72f.jpg

Pozdrawiam
    Krzysiek