Zniżka 10%

Dyskusja w 'Opinie o forum' rozpoczęta przez użytkownika smoq73, 10 Październik 2009.

 1. smoq73

  smoq73 Zarejestrowany Noobie

  Jestem bardzo zainteresowany zakupem ze zniżką. Zastanawiam się w jaki sposób mogę sobie nabić 30 postów (sensownych) nie mając takiego urządzenia w domu. Wydaje mi się to po prostu niemożliwe i moze wprowadzac niepotrzebny zamęt na forum od ludzi którzy chcieliby sie załapać na zniżkę, a niemających tych wymaganych 30 postów. Z ciekawości czy ktoś kupił ze zniżką urządzenie, oczywiscie chodzi mi o pierwsze synology? Pozdrawiam
   
 2. Krwiak

  Krwiak SysOp Administrator

  Pierwszego nie, ale kolejnego już tak :).

  Pozdrawiam
   
 3. MiChalSzy

  MiChalSzy Zarejestrowany Noobie

  Jak kupowałem swojego ds-207+ to tego forum jeszcze nie było, więc ze zniżki nie skorzystałem. Jestem jednak przekonany, że w bliżej nieokreślonej przyszłości kupię kolejny serwer ze stajni synology a wtedy na pewno upomnę się o zniżkę :)

  Ciężko abyś dostał zniżkę tylko dlatego, że się zarejestrowałeś. Nie ma nic za darmo. Ilość wymaganych postów nie jest duża, ale mobilizuje to użytkowników do aktywnego uczestnictwa na forum co przekłada się na lepsze wsparcie użytkowników przez użytkowników. To z kolei jest też jednym z argumentów, który niektórzy (w tym ja) biorą pod uwagę przy wyborze serwera.
   
 4. smoq73

  smoq73 Zarejestrowany Noobie

  Oczywiscie zasady są mi znane, jednak nie wiem czy dla forum to dobre, aby noworejestrowani uzytkownicy probowali nabijac sobie punkty, np tak jak ja to teraz robie tym postem. Może po prostu być dużo niepotrzebnego zamieszania na forum. Pozdrawiam
   
 5. Krwiak

  Krwiak SysOp Administrator

  Nie panikuj, to my decydujemy, które posty ci zaliczyć, a które nie :), jest wyraźnie napisane, że pod uwagę są brane tylko posty, które faktycznie coś wnoszą. I nie zgodzę się z tym, że trzeba mieć Synology, aby wypowiadać się sensownie na forum jak dobrze już wiesz jest to urządzenie sieciowe i wiele osób ma problemy z protokołami FTP, HTTP, iSCSI lub prostą konfiguracją sieci i routera, a żeby odpowiedzieć na tego typu pytania wcale nie trzeba być właścicielem Synology. Przykład 1 jak widzisz kolega Mystki nie ma jeszcze Synology i Przykład 2 problem z DNS-em i bramą.

  PS. Wiedziałem, że w końcu pojawi się ktoś taki jak ty 8-) dlatego regulamin będzie niedługo zmieniony i wyznacznikiem otrzymanej zniżki będzie ilość otrzymanych medali tzw. Synów :), więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj
   
 6. smoq73

  smoq73 Zarejestrowany Noobie

  Nie wiem teraz czy oceniłeś mnie pozytywnie czy negatywnie. Ale pomysł z tymi "synami" bardzo mi sie podoba i od razu załatwia sprawę niepotrzebnego rozdmuchiwania forum, choc od razu widzę możliwości nieetycznego nabijania sobie synów. Pozdrawiam i biore sie pilnie za robienie synów :hihihi:
   
 7. Krwiak

  Krwiak SysOp Administrator

  Powodzenia
   
 8. siwyyy77

  siwyyy77 Zarejestrowany Noobie

  czy zniżka jest ciągle aktualna ?
   
 9. K45

  K45 Zarejestrowany Noobie

  Poprzednie pytanie bez odpowiedzi, więc spróbuję "odgrzać kotleta" - czy jest jakaś szansa na zniżki dla użytkowników forum?