1. Cześć Gość. Przeglądasz forum dzięki firmie QNAP oraz zespołowi QNAP Club Polska.

Kupię Zlece konfiguracje komputerow z synology + usługi tj. VPN, emailserver itp.

Dyskusja w 'Kupię' rozpoczęta przez użytkownika qq3, 9 Luty 2017.

Ładowanie...
  1. qq3

qq3 Passing Basics Beginner

Miejscowość:
    Wwa
    Local Time:
    10:23
    Oceny:
    +1 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    null
    Synology:
    DS210j
    Ethernet:
    null
    null null
    Witam,

Niestety z racji braku czasu nie mam możliwości poświęcenia czasu związanego z problemami i z konfiguracją mojego Synology Ds210j. Mimo wielu prób niestety wciąż są problemy.
    Chciałbym aby ktoś zorientowany i biegły w sprawach Synology mógł fizycznie skonfigurować kilka rzeczy pod kilka komputerów:
    1. dostęp zdalny VPN
    2. serwer pocztowy na Synology z dostępem pod np. Outlookiem bądź innym klientem.

Proszę o info na priv bądź telefon celem kontaktu.
    Miejsce Warszawa - Wola.

2. ded

ded Enterprise Admin... Q's Architect

Miejscowość:
    Ciechanów
    Local Time:
    Oceny:
    +14 / 1 / -1
    Followers:
    0
    QNAP:
    null
    Synology:
    Dell T20 G3220 + XPEnology
    Ethernet:
    1 GbE
    null 1 GbE
    Ja robiłem coś takiego kilku forumowiczom ale zdalnie. Ogólnie to polecam zacząć od zmiany sprzętu. To co masz to słabiak, który warunkowo dostał aktualizację do DSM6. Jak przestaną go wspierać to wystawianie go na zewnątrz stanie się coraz gorszym pomysłem. Nie napisałeś dokładnie jak chcesz go obciążać ale nie wróżę powodzenia. Ja bym zrobił pocztę zwyczajnie na hostingu a VPN jak najbardziej ale jak ze 3 osoby zaczną korzystać choćby z plików zgromadzonych na DS to będziesz miał konkretną zamułę. Ja bym zaczął od zmiany przynajmniej na model z cyfrą 7 na początku a najlepiej to mocniejszy. Cena roboty byłaby wyższa niż wartość Twojego NASa (klient zawsze chce po drodze jeszcze kilka "drobiazgów") ale myślę że udałoby się to zrobić zdalnie. Nie polecam Ci jednak tego robić, bo za chwilę będziesz płacił za to drugi raz bo zmienisz hardware.

3. unr3al2

unr3al2 Guest

Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Napisz czy masz stały adres IP, od jakiego operatora masz internet.

4. qq3

qq3 Passing Basics Beginner

Miejscowość:
    Wwa
    Local Time:
    Oceny:
    +1 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    null
    Synology:
    DS210j
    Ethernet:
    null
    null null
    Dziękuję za uwagi. Może faktycznie zmiana Nasa ma sens. Martwi mnie fakt, że Ds210j nie ma m,in. obsługi MailPlus .
    Proszę powiedzieć jaki najmniejszy Nas jest w miarę przyszłościowy. W zamierzeniu Obsługa 3-5 osób.
    Czy Ds216+ byłby wystarczający ?

Obecnie mój połączony internet to UPC. Podłączone dwa urządzenia tj.: modem + router wifi (Archer) - pod wifi wpięty Synology . (mam nadzieję, ze czegoś nie poplątałem). W kwestii stałego IP nie mam pewności ale to sprawdzę. Jak dotąd wciąż jest en sam numer IP.

Chciałem całą pocztę przenieść na Synology aby z hostingu była zaciągana na Synka i z tamtąd do niej sięgać i nią zarządzać.

5. mikhnal

mikhnal Guest

Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Absolutnie nie polecam w ten sposób obciążać DS210j.

W poniedziałek będę miał DS216+II w bardzo dobrej cenie.

6. krissos

krissos Kierowca szefa Q's Excellence

Miejscowość:
    Zagłębie
    Local Time:
    12:23
    Oceny:
    +57 / 2 / -0
    Followers:
    2
    QNAP:
    TVS-x71
    Ethernet:
    1 GbE
    TVS-x71 1 GbE
    ooo i propozycja @mikhnal@mikhnal zaspokoi Twoje potrzeby z zapasem :)

Poleć tę stronę