Zapowiedź DS415+

Dyskusja w 'Spekulacje i Dyskusje na temat nowych Produktów' rozpoczęta przez użytkownika blazej81, 8 Wrzesień 2014.

1. blazej81

blazej81 Nowy użytkownik Noobie

2. balagaan

balagaan Obłędny Rozmemłany Kołowrotek Noobie

Widać, że HubiC bedzie w Cloud sync z DSM 5.1

3. unr3al2

unr3al2 Guest

4. balagaan

balagaan Obłędny Rozmemłany Kołowrotek Noobie

Z prezentacji wynika że tak samo jak 412+

5. krakers

krakers Zarejestrowany Noobie

Czyli dalej nic... W dalszym ciągu, żeby dostać cokolwiek innego niż Atom trzeba zapłacić prawie 10k zł...

6. mikhnal

mikhnal Guest

7. blazej81

blazej81 Nowy użytkownik Noobie

Później zauważyłem Twój wpis.

8. Oczoklepka

Oczoklepka Nowy użytkownik Noobie

Podobno ma być dostępny w czwartek w sklepie synologic.

Czekam z niecierpliwością :)

9. kolin

kolin Zarejestrowany Noobie

Czy ktoś zakupił już to cudo?? Jeśli tak, to jak wrażenia, wydajność itp. Jestem bardzo zainteresowany. Myślałem o 713+ lub jego następcy ale ten wygląda bardzo obiecująco jeśli chodzi o wydajność.

10. Lukins

Lukins Zarejestrowany Noobie

Odkopuję bo nic na ten temat od userów nie ma, no może to że komuś padł i odesłał do firmy. Już-już miałem brać 713+ ale wyskoczył ten 415+ i sam nie wiem. Pisał ktoś o 415play że niezłe transkodowanie ale to trochę inny procek i nie wiem czy takie ochy-achy też należą się 415+ w tym względzie. Zdaje się, że to najmocniejszy NAS za w miarę rozsądne pieniądze bo o ile wyższe modele tez mogą sie pojawić w domach oczywiście, to 415+ jest niewiele droższy właśnie od 713+ ale wydaje się dysponować ponadprzeciętnymi mocami. No nie jak Jedi może, ale jednak.

11. kolin

kolin Zarejestrowany Noobie

Ja wczoraj zamówiłem, powinien być jutro u mnie, więc będe mógł coś więcej napisać za jakiś tydzień.

12. Lukins

Wiesz co, jest tak mało info na jego temat, ze mógłbyś napisać coś, cokolwiek, jak go zamawiałeś, jak włączyłeś kompa i wszedłeś na stronę dystrybutora, ze piłeś akurat kawę, itp. A jakbyś dał radę do końca tygodnia, no w weekend to byłbym wdzięczny, bo ja z kolei rozważam początek przyszłego tygodnia na zakup. I żeby nie było, ze jest taki sam jak inne tylko szybszy (wszak ten sam soft) to powiem tylko tyle, ze na jutubie jest recenzja i z niej wynika np. taka sobie obudowa. Albo ze do konkurencyjnego qnapa to niestety. Choć z drugiej strony z testu wynika rownież ze ceny są prawie takie same miedzy qnap a synology (chyba 25$ różnicy) to u nas jest to ponad 1000 zł. A tego fragmentu testu to akurat nie zrozumiałem.

13. unr3al2

unr3al2 Guest

Re: Odp: Zapowiedź DS415+

Kupuj 415+ będziesz zadowolony. Nawet jak wyjdzie DS715+ to pewnie będzie miał to samo co ds415+ lub coś słabszego.
    Będzie kilka lat z głowy.

Wysłane z lodówki synology :)

14. Lukins

O. I to jest treść. Dzięki. Wprawdzie chodziło mi o to czy potęga 415+ w stosunku do 713+ jest duża, bo ze w ogóle jest to widać (raczej) po procku i pamięci ale taki zdecydowany ton tez pomaga. Biorę wiec 415+.

15. majka122018

majka122018 Nowy użytkownik Noobie