1. Cześć Gość. Czy wiesz, że według analizy rynku urządzenia:

• QNAP - stanowią 63% rynku,
    • Synology i pozostali - tylko 37% rynku?

To forum przeglądasz dzięki sponsorowi - firmie QNAP oraz zespołowi QNAP Club Polska.

Pomoc USB Copy konfiguracja bądź alternatywy

Dyskusja w 'Pytania' rozpoczęta przez użytkownika jacubec2, 20 Czerwiec 2018.

Ładowanie...
Tagi:
  1. jacubec2

jacubec2 Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    00:13
    Oceny:
    +1 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Synology:
    DS413j
    Witam,
    zakupując 918+ byłem bardzo zadowolony z opcji USB Copy - w opisie i przedstawione przez sprzedawcę wyglądało super. Niestety nie miałem czasu grzebać wtedy po forach w sprawdzeniu jakie to znowu niespodzianki przygotowało Synology.
    Oczywiście się nie zawiodłem (tzn, zawiodłem, ale tego się trochę spodziewałem)

Moja potrzeba:
    Podłączam Dysk USB - Synology rozpoznaje urządzenie i wykonuje zadane kopie na DYSK USB
    Wkładam USB flashdrive - Synology rozpoznaje urządzenie i wykonuje kopie do odpowiednich katalogów na NAS
    Wkładam inne USB - jw.

Ogólnie założenie mam takie, że po włożeniu karty SD lub PENDRIVE dane użytkowników są zabezpieczane na serwerze. A po podpięciu poszczególnych HDD wykonywane są na nie kopie zadanych katalogów (np. zdjęcia i wideo na jeden HDD, Wygenerowane raporty i faktury na inny)

I tu zonk. USB Copy pozwala utworzyć tylko jedno zadanie przypisane do danego nośnika a w zadaniu określa się jedno źródło. Ewentualnie ja już oślepłem i nie widzę jak dodać kilka katalogów źródłowych.
    I cały czar prysł.
    Nie mogę np. Ustawić kilku zadań dotyczących jednego urządzenia USB - np zdjęcia każdego użytkownika do innego folderu na USB.

I teraz prośba. Znacie jakąś sztuczkę, żeby osiągnąć zamierzony efekt?
    Znacie alternatywę?
    Ktoś podejmie się napisania aplikacji za kasę ?

2. Przemuss

Przemuss Master+ Architect Q's Excellence

Miejscowość:
    Żyrardów
    Local Time:
    02:13
    Oceny:
    +36 / 1 / -0
    Followers:
    3
    QNAP:
    null
    Synology:
    DS211j; DS1511+; RS2212RP+
    Ethernet:
    1 GbE
    null 1 GbE
    Przecież ta funkcja tak działa od zawsze. To sprzedający opisując funkcje minął się z prawdą albo ty tak to zrozumiałeś.
    To nie wina synology.
    Pozostaje jedynie napisanie stosownej apki.

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Odrzuć powiadomienie.