1. Cześć Gość. Czy wiesz, że według analizy rynku urządzenia:

• QNAP - stanowią 63% rynku,
    • Synology i pozostali - tylko 37% rynku?

To forum przeglądasz dzięki sponsorowi - firmie QNAP oraz zespołowi QNAP Club Polska.

serwer mail

Dyskusja w 'Mail Server / Mail Station' rozpoczęta przez użytkownika jephrey, 12 Lipiec 2009.

Ładowanie...
  1. redi

redi Enterprise Admin... Q's Architect

Local Time:
    15:36
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    2
    Synology:
    DS109, DS213+, DS415+
    U mnie na szczescie portow nie blokuja, ale za to jest innym myk w umowie, ze kazde urzadzenie podlaczone nowy abonament chyba, router mam od kilku lat i jest spokoj. Jakbym mial placic za kaze urzadzenie to bym zminil ISP. OK rozumiem, ze nie dawac neta poza gospodarstwo, ale pozniej, ze niby za siec poza routerem nie odpowiadaja czyli dopuszczaja.
    A co do tematu to sporoboj wspisac mail.nazwa_domeny.pl i na samej nazwie smtp bez mail wyskakiwal blad jak wysylalem z webmaila.
    Co do blokady to troche dziwne, bo raczej serwer poczty malo kto strawia o wiele czesciej korzystaja z p2p, torrenty, etc.

2. Krwiak

Krwiak SysOp Administrator

Local Time:
    17:36
    Oceny:
    +10 / 1 / -0
    Followers:
    1
    Multimedia w końcu odblokowała mi port 25 i teraz wszystko śmiga wyśmienicie :)

Pozdrawiam

3. kotisy

kotisy Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    TS-x20/TS-x21
    Ethernet:
    1 GbE
    TS-x20/TS-x21 1 GbE
    J/w u Krwiaka, napisałem maila do multimedii z prośbą o odblokowanie portu 25 i odblokowali bez problemu. Teraz mogę w pełni korzystać z serwera poczty.

4. Anonymous

Anonymous Guest

Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    mam też problem ze skonfigurowaniem serwera mail tj . od mojego providera internetu posiadam jakąś subdomenę oni na niej ustawili mx's z tym że z tego co mówicie aby ustawić serwer mail należy przyporządkować adres IP serwera do DNS , teraz problem u mnie jest taki ze posiadam od mojego ISP publiczny adres IP ktory jest na tej subdomenie i po wpsisaniu go pojawia mi sie moj router/firwall a nie moj serwer w takim razie co zrobić aby to uruchomic ?

5. unr3al2

unr3al2 Guest

Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Przekierowanie robisz na ruterze z 80 na port jaki masz ustawiony na synku. - Będzie ci się otwierała strona synka.
    Do poczty też trzeba będzie przekierować porty.

6. luszczpawel

luszczpawel Systems Admin... Q's Expert

Local Time:
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    1
  7. Anonymous

Anonymous Guest

Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    to oczywiste dawno już to robiłem na różnych portach różne serwisy albo porzez VPN wchodzę tak najbezpieczeniej ,
    Wszystko już działa mogę wysyłać i odbierać w LAN i poza LAN , okazało się tylko że moja subdomena nie miała przypisanego MX'a i wszystko już gra :)

Poleć tę stronę

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Odrzuć powiadomienie.