1. Cześć Gość. Przeglądasz forum dzięki firmie QNAP oraz zespołowi QNAP Club Polska.

Pytanie o nowy idealny :) produkt od synology

Dyskusja w 'Spekulacje i Dyskusje na temat nowych Produktów' rozpoczęta przez użytkownika ciechom, 11 Styczeń 2014.

Ładowanie...
  1. ciechom

ciechom Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    13:02
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Synology:
    DS412+
    Słuchajcie czy macie wiedzę co do dalszych planów Synology w kwestii 2-u kieszeniowych NAS'ów ?

Mam obecnie 213+ i chciałbym wymienić na coś mocniejszego ale nie widzę dla siebie tzw idealnego rozwiązania :) W każdym coś brakuje.
    Ideałem byłoby dla mnie połączenie 713+ (agregacja łączy, duża moc CPU, opcja HA, wsparcie SSD) z 214Play (wsparcie sprzętowe dla transkodowania video) i 214+ (wsparcie sprzętowe dla szyfrowania)

Czy wg waszej wiedzy jest szansa na wypuszczenie na rynek w najbliższej przyszłości takiego mojego ideału ? :)
    A może znacie jakieś inne urządzenia NAS które spełniało by moje wymagania ?

2. mariuszsal

mariuszsal Moderator Q's Excellence

Miejscowość:
    Lublin
    Local Time:
    15:02
    Oceny:
    +546 / 9 / -2
    Followers:
    2
    QNAP:
    TS-x53
    Ethernet:
    802.11a
    TS-x53 802.11a
    Podobno najnowsze modele będą już miały przetaktowane Atomy i osiem portów LAN w standardzie ;)

3. Dawidekpl

Dawidekpl Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    15:02
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    TS-410
    Ethernet:
    802.11g
    TS-410 802.11g
    No na moje też szansa jest mała żeby to ogarnęli. Warto sobie właśnie pomyśleć nad tym i już kupić te na przetaktowanie na Atomy.

Poleć tę stronę