1. Cześć Gość. Przeglądasz forum dzięki firmie QNAP oraz zespołowi QNAP Club Polska.

Nagła awaria HDD i nie zainicjowany dysk...

Dyskusja w 'Kopia Zapasowa/Odzyskiwanie' rozpoczęta przez użytkownika Lukassuss, 3 Sierpień 2017.

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp

Masz już konto?

Logowanie / Rejestracja

ProNAS - Forum serwerów plików Synology. Zawartość jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do naszych treści, rozmów oraz zasobów naszego forum. Ponadto będziesz mógł:
  • Oceniać interesujące wiadomości
  • Subskrybować tematy
  • Otrzymywać aktualizację interesujących treści
  • Rozmawiać i wymieniać się doświadczeniem z innymi użytkownikami
Dołącz do nas!

1. Lukassuss

Lukassuss Nowy użytkownik Noobie

Miejscowość:
    Warszawa
    Local Time:
    17:15
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    null
    Synology:
    DS415Play
    Ethernet:
    1 GbE
    null 1 GbE
    Witam, Mam prośbę o pomoc. Mam Synology DS415Play a w nim 2 HDD WD 4 TB. Najpierw miałem jeden dysk, potem dołożyłem drugi, ............. ..... ....... . ... ......... .... ... ... .... .......... .... ....... .................. . . ....... .... ....... ....... .... ..... ...... ........ ........ .. ... .. . ... ......... . ...... ......... ... ............ ... .... .... .......... . ... ....... .... ..................... ... ..... ........... ......... ... .......... .... . ... ... ......... ......... ......... ..... ........ .... . .... ........ ....... .......... .... ............ ..... ... ......... ... .......... ... ..... ... .......... .... .... ......... .. ...... ..... ........ ......... .... .. ... .......... . .. .. ...... ........................... . ... .. ........ .. .... ................ . ...... . ....... ........ ... ... ... ...... ............ ...... ........ .... . .... ..... ... ... .......... .. .... ............ ... ... . .... . ....... .. . ....... ... .......... . .... ....... .. ............. . ... .... ...... ....... ..... ...... ........... ... .... . ...... ... ....... ...... ...... ...... .......... .. .... ... ... .