1. Cześć Gość. Przeglądasz forum dzięki firmie QNAP oraz zespołowi QNAP Club Polska.

Udzielamy pomocy DS216j "zesztywniał" - miga power, reszta ani drgnie, brak reakcji na reset

Dyskusja w 'Instalowanie, Bootowanie i Konfiguracja' rozpoczęta przez użytkownika RafalWawa, 30 Maj 2017.

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp

Masz już konto?

Logowanie / Rejestracja

ProNAS - Forum serwerów plików Synology. Zawartość jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do naszych treści, rozmów oraz zasobów naszego forum. Ponadto będziesz mógł:
  • Oceniać interesujące wiadomości
  • Subskrybować tematy
  • Otrzymywać aktualizację interesujących treści
  • Rozmawiać i wymieniać się doświadczeniem z innymi użytkownikami
Dołącz do nas!

1. RafalWawa

RafalWawa Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    15:05
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    null
    Ethernet:
    null
    null null
    Witam wszystkich Uzytkownikiem synology jestem od wielu lat ( ds212j). Nie miałem z nim nigdy kłopotów, ale poleciłem takie rozwiąznaie szwagrowi, ....... ...... . . ..... ... .. ................ .. .. ........ ..... .. ....... ......... ... ...... ....... .......... . ..... . ..... ... ....... .. .... ....... ......... . .......... . .... ........ .. ......... .. ......... ........... .... ......... ......... ...... .... ......... ....... ........ . ....... .......... .. ......... ..... ....... .......... ......... ......... .. ........ ... .. ....... .. ......... .... .. ........... ... ... .... ...... . ......... .. ... ...... ... ......... .. .... .. .. .. ... ....... .. .......... ....... ........ .......... .. .... . ...... ......... ....... . ......... ........ . ........... .. .... ....... .... ... ........ ... .. ........ . ......... ......... ... .... ... ... ..... . .... ....... . ............ ...... ........... . ......... . ... .... .......... ... ..... ........ .. .................... . . .. .... ......... ........ ...... ......... .......... . .. ..... ....... .... ....... ... .. ....................... .