1. Cześć Gość. Czy wiesz, że według analizy rynku urządzenia:

• QNAP - stanowią 63% rynku,
    • Synology i pozostali - tylko 37% rynku?

To forum przeglądasz dzięki sponsorowi - firmie QNAP oraz zespołowi QNAP Club Polska.

DS214+ z tp-link td-w8961nd dostęp po DDNS

Dyskusja w 'Instalowanie, Bootowanie i Konfiguracja' rozpoczęta przez użytkownika joyanddisorder, 10 Sierpień 2014.

Ładowanie...
  1. Zoltar

Zoltar Enterprise Admin... Q's Architect

Miejscowość:
    pomorskie
    Local Time:
    02:47
    Oceny:
    +18 / 0 / -0
    Followers:
    1
    QNAP:
    null
    Synology:
    DS 216, DS216j, DS213j
    Ethernet:
    1 GbE
    null 1 GbE
    No to nie pozostaje nic innego jak poprawne przekierowanie portów i włączenie NAT loopback.

2. kociol1978

kociol1978 Enterprise Admin... Q's Architect

Local Time:
    Oceny:
    +2 / 0 / -0
    Followers:
    2
    Synology:
    DS1513+, DS112j, DS411+
    4.4.3.2 Virtual Server
    Choose “Advanced Setup→NAT→Virtual Server”
    To cytat z instrukcji. Wklejam żebyś wiedział gdzie to jest w instrukcji (str 42). Tu przekierowujesz porty.
    Gdybyś miał problem z portem 80 to chyba musisz w zakładce Access Management w podzakładce ACL wszystko mieć ustawione dokładnie jak na rysunku na str 50 instrukcji. Wtedy dostęp do zarządzania routera będzie tylko z sieci wewnętrznej, co spowoduje że zapytania z zewnątrz na port 80 nie powinny iść na stronkę zarządzania routera.

Ale to moja dedukcja nie poparta doświadczeniem. Ja jak miałem do czynienia z DSLem to wstawiałem najtańszy modemo-router przewodowy TPLINKa, ustawiałem w tryb bridge a za nim stawiałem router xDSL i na nim robiłem całą konfigurację. Powód jest prosty: Wybór w routerach xDSL jest o wiele większy. Poza tym jak z powodu burzy po linii tel pójdzie przepięcie to padnie tani routerek za 50zł. A zdarzyło się już dwa razy u znajomego któremu taka konfigurację zrobiłem.

Sent from my H81M-HD3 using Tapatalk

Sent from my H81M-HD3 using Tapatalk

3. joyanddisorder

joyanddisorder Zarejestrowany Noobie

Miejscowość:
    Kostrzyn nad Odrą
    Local Time:
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    null
    Synology:
    DS214+
    Ethernet:
    null
    null null
    Dzięki wielkie wszystkim za pomoc. A szczególnie dzięki Ci kociol1978 :) Zrobiłem dokładnie tak jak napisałeś i oczywiście strzał w 10. Wszystko działa jak należy i dokładnie tak jak chciałem.
    Jeszcze raz wielkie dzięki.
    Mam tylko jeszcze małe pytanko. Czy o czymś powinienem jeszcze pomyśleć aby nie zaniedbać zabezpieczeń przy takiej konfiguracji, poprawić wydajność, etc. Na co mógłbym jeszcze zwrócić uwagę?

Poleć tę stronę

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Odrzuć powiadomienie.