1. Cześć Gość. Czy wiesz, że według analizy rynku urządzenia:

• QNAP - stanowią 63% rynku,
    • Synology i pozostali - tylko 37% rynku?

To forum przeglądasz dzięki sponsorowi - firmie QNAP oraz zespołowi QNAP Club Polska.

Dobór NAS do domu

Dyskusja w 'Ogólne zapytania o produkty' rozpoczęta przez użytkownika nowis, 19 Wrzesień 2017.

Ładowanie...
Tagi:
  1. nowis

nowis Nowy użytkownik Noobie

Miejscowość:
    Rydułtowy
    Local Time:
    08:49
    Oceny:
    +1 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    null
    Synology:
    zyxel nsa310
    Ethernet:
    null
    null null
    Projektowane użycie: 3 kamery z nagrywaniem (co najmniej na dobę-dwie zapisu). Torrenty, przechowywanie plików ewentualnie odtwarzanie dlna. Proszę o pomoc w doborze odpowiedniego NAS.

Kupiłem kilka lat temu chińską kamerę i podłączyłem adapterem power line nie musiałem ciągnąć kabla do garażu. Mam obecnie podgląd na dwór w hd przez zwykłego tableta, obraz płynny kilka sekund opóźnienia myślę ze strony tableta. Zastanawiam się czy taka sieć elektryczna dałaby radę z jeszcze 2 dodatkowymi kamerami?

Kolejne pytanie czy jakiś router dodatkowy muszę kupić mam stary tplink1043nd? Zakładam, że tak, nie chciałbym żeby nagrywanie z kamer jakoś wpływało na połączenie internetowe przez zbytnie obciążenie routera.

2. bzyq81

bzyq81 Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    08:49
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Synology:
    DS213J
    Do kamer najlepiej wydzielić osobny vlan, a w ostateczności spiac wszystko osobnym switch em i w drugi port nas to dać. Jeśli nas ma być wykorzystany do czegoś więcej niż monitoring to w grę wchodzą modele z intelem na pokładzie.

Wysłane z Tapatalk

3. matylda1

matylda1 Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    10:49
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    WS-411U
    Ethernet:
    Thunderbolt 20Gb/s
    WS-411U Thunderbolt 20Gb/s
    Na pewno bo to za słaby sprzęt.

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Odrzuć powiadomienie.