1. Cześć Gość. Czy wiesz, że według analizy rynku urządzenia:

• QNAP - stanowią 63% rynku,
    • Synology i pozostali - tylko 37% rynku?

To forum przeglądasz dzięki sponsorowi - firmie QNAP oraz zespołowi QNAP Club Polska.

Digital Media Adapter

Dyskusja w 'Media Server DLNA/UPnP' rozpoczęta przez użytkownika boooa, 18 Wrzesień 2009.

Ładowanie...
  1. redi

redi Enterprise Admin... Q's Architect

Local Time:
    15:35
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    2
    Synology:
    DS109, DS213+, DS415+
    Czy ktos testowal Synka na Xtreamerze lub na Icy Box? Chce kupic, ale nie wiem czy mi pojdzie po UPnP lub DLNA.

2. Robus_1

Robus_1 Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Synology:
    DS110j
    Hej, ja mam synka podlaczonego do 2 sieciowych odtwarzaczy EMTEC S120H "po kablu" oraz AC Ryan PlayOn!HD mini (cytuje Redi, bo z tego co wiem zwlaszcza ten PlayOn!HD , jest bardzo podobny do Icy Box z zapytania) polaczonego za pomoca Wifi "n" (LAN poprzez router D-Link DIR-825) i moje doswiadczenia na chwile obecna sa nastepujace :
    1. Bez problemu odtwarzane sa wszelkie formaty plikow wykazanych w specyfikacji odtwarzaczy
    2. Problem mam na dzien dzisiejszy jedynie z napisami. Odtwarzacze nie obsluguja .txt , ale oba powinny obsluzyc .srt , jak czytalem na jakims forum niestety holenderskim, problem lezy wlasnie z DLNA po stronie Synka, ale nie zrozumialem do konca. Na razie jeszcze szukam i testuje... Mowa oczywiscie o plikach tekstowych dolaczanych osobno do filmu, a nie 'wtopionych" w film. Testowalem np. film 2012, dziala obsluga napisow wtopionych w plik .mkv (mozna je wlaczac i wylaczac), natomiast nie dzialaja napisy dolaczone osobno w formacie .srt chociaz teoretycznie oba odtwarzacze je obsluguja...
    3.pliki muzyczne, bez zauwazonych problemow
    4. pliki graficzne, na razie testowalem jedynie jpg

P.S.
    :lol: Udalo sie nareszcie... Okazalo sie ze z uporem maniaka odtwarzalem filmy poprzez UPnP (na obu odtwarzaczach), wystarczylo wejsc bezposrednio po IP w polaczenie sieciowe, zalogowac sie (dodalem sobie stale skroty do zawartosci calego synka) i wszystko smiga az milo, plynnie i bez zaciec, dzialaja wszystkie opcje menu subtitles, mozna wybierac wersje napisow (obojetnie czy "wtopiona" w film czy jako osobny plik, zmieniac wielkosc, kolor i pozycje), na obu odtwarzaczach dzialaja bezblednie polskie znaki po ustawieniu w setup language na Polski oraz kodowanie znakow na Europejskie(CE). ;)

Mam nadzieje ze troszke to pomoglo w wyborze odtwarzacza, mysle ze oba sa godne uwagi ze wzgledu na cene ok 400zl ten mini, bez twardziela lub emtec z dyskiem w cenie ok. 600zl, to sa naprawde niezle kombajny jesli chodzi o odwarzanie :D . Sluze pomoca jesli bedzie wiecej pytan dotyczacych tych 'grajkow"
    Pozdrawiam

3. markas_dtp

markas_dtp Entry Technician Q Associate

Miejscowość:
    Wrocław
    Local Time:
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    null
    Synology:
    DS214+
    Ethernet:
    1 GbE
    null 1 GbE
    Polecam Asus O!Play HDP-R1 działa picobello :)

Pzdr
    Mariusz

4. SyncHot

SyncHot Systems Admin... Q's Expert

Local Time:
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Synology:
    DS108j, DS110j, DS109+
    Również polecam do streamowania O!PLAY R3. Jednak opcje "internetowe" ma ubogie...

Poleć tę stronę

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Odrzuć powiadomienie.