1. Cześć Gość. Czy wiesz, że według analizy rynku urządzenia:

• QNAP - stanowią 63% rynku,
    • Synology i pozostali - tylko 37% rynku?

To forum przeglądasz dzięki sponsorowi - firmie QNAP oraz zespołowi QNAP Club Polska.

Cobian Backup - kopia outlook.ost - błąd

Dyskusja w 'Kopia Zapasowa/Odzyskiwanie' rozpoczęta przez użytkownika Robek, 3 Marzec 2013.

Ładowanie...
  1. Robek

Robek Entry Technician Q Associate

Local Time:
    23:03
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Synology:
    DS110j
    Cześć, chciałbym podpytać bardziej obeznanych w temacie

Ustawiłem sobie by przerzucał mi każdego dnia (pełna kopia) profil użytkownika i mam problem z kopią pliku 'Outlook.ost', zrobiłem sobie osobne zadanie, nazwałem je poczta i wywala poniższy błąd (Outlook w tym czasie był zamknięty).

Dodam, że skopiowałem ten plik (10GB) na dysk D: i tam przekopiował bez problemu.
    Wiecie czemu wywala taki błąd i jak zrobić by kopiował mi moją pocztę ? :)

Użytkownik ma pełna prawa administratora, cobian również.

p.s. Przyszła mi taka myśl, że jak jestem w tym folderze, to u góry pokazuje mi c:użytkownicy/.... a jak chcę go skopiować to mam c:users/ - może to być tego problem? dałem ręcznie w cobianie c;users/... ale pokazał błąd, dane miejsce w podliczeniu pokazuje 0MB

Dziękuję za pomoc :)

2. Przemuss

Przemuss Master+ Architect Q's Excellence

Miejscowość:
    Żyrardów
    Local Time:
    01:03
    Oceny:
    +36 / 1 / -0
    Followers:
    3
    QNAP:
    null
    Synology:
    DS211j; DS1511+; RS2212RP+
    Ethernet:
    1 GbE
    null 1 GbE
    To wygląda jakby nie mógł się dobrać do tego pliku. Czy ścieżka na 100% jest poprawna?
    Cobian działa jako program czy jako usługa? W ustawieniach cobiana wpisałeś konto autoryzacji.
    Używam cobiana w pracy na wszystkich 5 serwerach do tego kilka stacji roboczych i problemów nie odnotowałem póki co.

Przypomnij mi się jutro na gg (uwaga tylko na antybota w moim gg) gdybyś nie rozwiązał problemu.

ps. pamiętaj że jeśli plik jest używany to cobian ma plik spakować (nawet bez kompresji) to się wywali w trakcie działania. By problem rozwiązać wystarczy że napiszesz prosty skrypt w pliku bat który skopiuje plik do nowej lokalizacji i dopiero wykona kopię zapasową na koniec usunie wcześniej skopiowany plik drugim skryptem.
    Problem synchronizacji możesz rozwiązać też za pomocą rozwiązania Microsoftu o nazwie: SyncToy 2.1 Jak go dobrze ustawisz o harmonogramie systemu ustawisz wykonanie synchronizacji to rozwiążesz wszelkie problemy nawet jeśli pliki są używane.

3. rossou

rossou Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    04:33
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    null
    Ethernet:
    1 GbE
    null 1 GbE
    nie można otworzyć pliku .ost

Myślę, że plik OST wymaga naprawy. Wykonaj na nim naprawę za pomocą wbudowanego programu "scanost.exe" i zobacz wyniki, ponieważ zazwyczaj taki typ błędu pojawia się na ekranie z powodu uszkodzonego lub zaszyfrowanego pliku.

Jeśli problem dotyczy aplikacji Outlook i nie można jej uruchomić lub otworzyć, prawdopodobnie powinieneś zresetować ustawienia panelu nawigacyjnego. Użyj "outlook.exe
    / resetnavpane "polecenie wykonania tego zadania. Nareszcie, poleciłbym ponownie skonfigurować profil Outlooka.

Aby zaoszczędzić czas, możesz również skorzystać z aplikacji do konwersji ostu http://www.sametools.com/convert/ost/

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Odrzuć powiadomienie.