1. Cześć Gość. Przeglądasz forum dzięki firmie QNAP oraz zespołowi QNAP Club Polska.

Pomoc [Cloud station sharesync] Co robię nie tak - nie synchronizują się pliki w folderach

Dyskusja w 'Pytania' rozpoczęta przez użytkownika brunoted, 9 Wrzesień 2017.

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp

Masz już konto?

Logowanie / Rejestracja

ProNAS - Forum serwerów plików Synology. Zawartość jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do naszych treści, rozmów oraz zasobów naszego forum. Ponadto będziesz mógł:
  • Oceniać interesujące wiadomości
  • Subskrybować tematy
  • Otrzymywać aktualizację interesujących treści
  • Rozmawiać i wymieniać się doświadczeniem z innymi użytkownikami
Dołącz do nas!

1. brunoted

brunoted Passing Basics Beginner

Miejscowość:
    3City
    Local Time:
    10:02
    Oceny:
    +1 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    null
    Synology:
    DS112
    Ethernet:
    1 GbE
    null 1 GbE
    Mam DS216+II (1) z Cloud server i DS112 (2) z Cloud station sharesync. Skonfigurowałem połączenie, wybrałem folder do synchronizacji z ........ ...... . ..... .. ......... ... ..... ........... .. ................... ....... ....... ... .... ....... ....... ...... ............... .......... ... ........ .... ........ . ... ...... ......... .............. ........... . ... .......... .. ..... ......... .. ..... .... ................. . ......... .. ......... .... .. ....... ....... ...... ............ ....... ........ . .... .............. .... ......... ... ... ... .......... .... ............ ... . ............ .... .... .......... ..... .... . ............. . ... ......... ......... ... .............. ... .......... . ....... ... ........ ... ...... .. ..............