1. Cześć Gość. Czy wiesz, że według analizy rynku urządzenia:

• QNAP - stanowią 63% rynku,
    • Synology i pozostali - tylko 37% rynku?

To forum przeglądasz dzięki sponsorowi - firmie QNAP oraz zespołowi QNAP Club Polska.

Backup 10-20 TB danych

Dyskusja w 'Kopia Zapasowa/Odzyskiwanie' rozpoczęta przez użytkownika lith, 8 Kwiecień 2015.

Ładowanie...
  1. lith

lith Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    01:02
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Synology:
    DS1515+
    Struktura folderów jest taka:
    Kod (Text):
    1.  
    2. Synek\Baza\
    3.              20150420001\
    4.              20150420002\
    5.              20150420003\
    6.              20150420004\
    7.              20150421001\
    8.              20150421002\
    9.              20150421003\
    10.              itd.
    11.  
    W tych folderach sa kolejne podfoldery, ale te foldery przesyłane są od razu 'w całości' na Synka i potem już nie są modyfikowane, więc wystarczyłoby, żeby wyszukiwało nowe foldery w danej lokalizacji i je kopiowało na inne urządzenie. Więc nie powinno to być takie trudne zakładając, że potrafi się cokolwiek napisać :)
    Będę miał trochę czasu to poczytam o skryptach wykonywanych na Synku, jak okażą się zbyt skomplikowane to uderzę do kogoś kto się na tym zna ;) Może rzeczywiście będzie się to lepiej sprawowało niż zwykła synchronizacja. Problemu z kopią off-site to nie rozwiąże, bo postanowiłem nie podłączać synka online, nie czuję się na tyle pewnie w temacie, żeby go dostatecznie zabezpieczyć, a przesyłanie przez Internet i tak byłoby masakrą. Tutaj chyba nic lepszego nie wymyślę niż przenoszenie na dysku twardym jeśli nie chcę pakować się w 'serwerownie z prawdziwego zdarzenia' :)

W ogóle dzięki za spory odzew. Chociaż teraz znowu mam na głowie same ważniejsze rzeczy... standard, więc nie obraźcie się jak będę opowiadał po kilku dniach. Sprawa aż taka pilna nie jest, bo na dzień dzisiejszy jakoś to działa ;)

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Odrzuć powiadomienie.